دفتر شرق وکیل حق گرا

وکیل در شرق تهران

۴.۵/۵ - (۸ امتیاز)

اکثریت مردم تمایل دارند در صورتی که با مشکلی مواجه شدند پرونده آنها توسط بهترین وکیل مورد پیگیری قرار گیرد تا نتیجه خوبی از آن بدست آورند .موسسه حقوقی حق گرا با داشتن شعبه های متعدد در سطح شهر تهران و از جمله شرق تهران به این نیاز پاسخ داده و با همکاری وکیل های مجرب شما را در رسیدن به حق قانونی یاری می دهد با چستچوی وکیل در شرق تهران در گوگل سایت hagh-gara.ir  ما را خواهید یافت

انتخاب وکیل با تجربه در نزدیکی محل زندگی و کار شما می تواند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما گردد.

 

وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران در موسسات حقوقی

در هنگام گرفتن یک وکیل یکی از مواردی که به ذهن ما میرسد موسسه ی حقوقی است .موسسه ی حقوقی یک واحد غیر تجاری است که توسط چندین وکیل کاربلد و ماهر تشکیل و اداره میشود. در این هنگام ممکن است و وکلای تازه کار و کم تجربه نیز در این موسسات مشغول باشند که جای نگرانی نیست زیرا در نهایت هدایت پرونده ی شما به دست وکیلی ماهر است و روند پیشروی پرونده ی شما زیر نظر وکلایی باتجربه است.در هنگام انتخاب موسسه ی حقوقی مد نظر خود باید به اعتبار ان موسسه توجه داشته باشید و اطمینان حاصل فرمایید که موسسه ثبت شده و قانونی باشد. چه بهتر که این موسسه در نزدیکی محل سکونت شما و قابل دسترس باشد . برخی موسسات حقوقی گاها فقط در برخی زمینه های حقوقی فعالیت میکنند برای مثال موسسه ی حقوقی مهاجرت. و گاه برخی موسسات از وکلا متخصص در تمامی زمینه ها تکشیل شدند. از جمله دعاوی کیفری – حقوقی واداری و مواردی همچون طلاق- مهریه – مهاجرت- ارث – حضانت – اموال و غیره.در این زمان شما بعد از مراجعه به موسسه ی حقوقی به وکیل متخصص در این زمینه ارجاع داده میشوید تا مشکل شما به بهترین نحو حل شود. برای یافتن وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران این مطلب را از دست ندهید.

 

مسائل حقوقی ممکن است ساده یا پیچیده باشند ولی در هر صورت داشتن وکیل پایه یک دادگستری که نسبت به موضوعات حقوقی اگاهی کامل داشته باشد و با روند دادگاه ها آشنایی داشته باشد ضروری است. امروزه پیروزی پرونده های حقوقی نه صرفا مبتنی بربلد بودن مواد قانونی بلکه به تبحر استفاده از انها است. دادگاه های حقوقی امروزه نه تنها به فردی اگاه به قانون نیاز دارد علاوه بر ان فردی متبحر و حاذق را نیز میطلبد. یک وکیل پای یک داگستری شرق تهران برای شما ساکنین این منطقه یک ضرورت است تا در دادگاه های حقوقی سربلند شوید.

مسئله ی بعدی که مطرح میشود موضوع مسئله ی حقوقی شماست . شما قرار است طرح دعوا یا شکایت کنید ؟

قصد طلاق یا مطالبه ی مهریه دارید ؟

قصد گرفتن حضانت فرزند دارید یا دعوای بر سر املاک و یا ارث دارید ؟

شاید هم صرفا نیازمند یک مشاوره ی حقوقی هستید.

در هر صورت شما نیازمند فردی هستید که بر تمامی موارد فوق اشراف داشته و اطلاعات وسیع حقوقی داشته باشد. حتی اگر وکیل شما متخصص در یک زمینه است مهم است که در زمینه های دیگری نیز اطلاعاتی داشته باشد تا پرونده در بهترین مسیر حرکت کند. چنین قابلیتی فقط از یک وکیل پایه یک دادگستری دانا و با تجربه بر میاید. مشخص است که یک فارغ التحصیل حقوقی و یا یک فوق لیسانس نمیتواند در چنین مواردی کاری از کار پیش ببرد. شما به فردی نیاز دارید که پروانه ی وکالت داشته و تجربه ی حضور و حتی پیروزی در دادگاهای مختلف را داشته باشد. در این صورت است که شما میتوانید با اطمینان خاطر سرنوشت پرونده ی حقوقی خود را به ان بسپارید. اگر به دنبال وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران هستید دفتر وکالت حق گرا به شما یاری میرساند .

 

وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران

حال که شما یک وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران پیدا کردید و از حاذق بودن اطلاع کسب کردید باید به دنبال ویژگی هایی جز تجربه و علم باشید. وکیل شما باید پیگیر و دلسوز باشد. پرونده ای که شما در دادگاه دارید گاها ممکن است سال ها طول بکشد تا روند اداری خود را طی کند. یک سهل انگاری یا کم کاری میتواند پرونده ی شما را چندین نوبت به عقب بندازد و بی توجهی وکیل شما میتواند حتی این روند را بسیار طولانی تر کند. در اینجا است که اگر شما یک وکیل پیگیرو دلسوز داشته باشید روند پرونده شما میتواند سریع تر طی شود و شما را زودتر به حق از دست رفته ی خود برساند.

مورد بسیار مهم شایان توجه دیگر مورد اطمینان بودن وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران است. شما بعد از دادن یک وکالت نامه به یک وکیل، تمامی اختیارات حقوقی خود را در اختیار شخص قرار دادید. در سال های اخیر افراد زیادی بودند که شکست ها بزرگ و جبران ناپذیری را در اثر اعتماد به وکیل نادرست تجربه کردند. وکلایی که درستکار نبوده و فقط به منفعت مالی اندیشیده اند. قطعا شما نمونه هایی را دیده و یا شنیده اید که وکیل از اعتماد موکل خود سواستفاده وبه نوعی به او خیانت کرده است.پس میتوان گفت که یافتن یک وکیل مطمن و درستکار هم مهم است و هم در نوع خود میتواند دشوار باشد چرا که از زمانی که به دنبال یک وکیل میگردید با لیستی از وکلا مواجه میشوید که نه درباره ی متعهد بودن انها اطلاع دارید و نه تبحر انها. همین ممکن است شمارا از گرفتن وکیل منصرف کرده و در نهایت منجر به شکست شما شود. شما به عنوان یک فرد ساکن شرق تهران که دنبال وکیل است میتوانید وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران مد نظر خود را به سهولت پیدا کنید ؟!

وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران به چه چیزی متعهد است ؟

دراین مورد نیاز به ذکر است که طبق قانون وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران متعهد به وسیله است و نه نتیجه . این بدان معنی است که وکیل موظف است تمامی وسایل و اسباب مورد نیاز برای پیروزی در دادگاه را به کار ببندد و در این مورد نباید اهمال کاری کند اما اینکه در نهایت نتیجه ی دادگاه چه شود- وکیل نسبت به ان متعهد و مسئول نیست. متاسفانه امروزه اشخاصی پیدا میشوند که با دادن وعده ی قطعی پیروزی هزینه های هنگفتی را دریافت کرده و در نهایت شکست میخورند و موکل بدون رسیدن به هدف خویش فقط متحمل هزینه ای زیاد میشود. یک وکیل کاردرست تمامی تلاش خود را به کار میگیرد و از همه ی ابزار های قانونی موجود بهره میبرد و همان طور که ذکر شد پیگیرانه و دلسوزانه برخورد میکند ولی به شما هیچگاه تضمین نتیجه را نمیدهد. پس در انتخاب وکیل اگاه باشید و به راحتی فریب وعده ها را نخورید. یادتان باشد دادرسی امری دو طرفه است و این قاضی است که در نهایت رای دادگاه را صادر میکند و کار وکیل استفاده از تمامی وسایل و به کارگیری تمام تلاش برای اقناع قاضی است ولی در نهایت یک وکیل نمیتواند پیروزی را تضمین کند.ولی اگر قصد نزدیکی زیاد به پیروزی را دارید و ساکن شرق تهران هستید به یک وکیل پایه یک دادگستری شرق تهران نیازدارید.

در نهایت با توجه به تمامی موارد ذکر شده این شمایید که تصمیم میگیرید چه کسی را به عنوان وکیل پایه یک دادگستری خود انتخاب کنید.ولی مهم است که همه ی شرایط موجود را سنجیده و دست به انتخاب اگاهانه و عاقلانه بزنید تا در نهایت این موجب پشیمانی شما واز بین رفت تلاش هایتان نشود.

اگر می‌خواهید به لیست بهترین دفاتر وکالت تهران دسترسی داشته باشید با کلیک روی لینک یکی از نزدیکترین دفتر وکالت حقوقی حق گرا در شمال ، دفتر وکالت شرق و یا دفتر وکالت حقوقی شعبه غرب تهران ، دفتر مرکز شهر حق گرا لیست دفاتر وکالت تهران دسترسی پیدا کنید سپس از قسمت جزئیات می‌توانید نظرات کاربران را بخوانید تا بهترین دفاتر وکالت تهران را پیدا کنید. دفتر وکالت مکانی است که به وسیله وکیل دادگستری تاسیس و اداره می شود. در دفتر وکالت، حرفه وکلا یکسان است. دفتر وکالت با پیشنهاد شورای مشورتی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و موافقت رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه تاسیس می‌گردد. صدور ابلاغ مدیر دفتر با رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه می‌باشد. وکیل دادگستری فردی است که پروانه وکالت داشته و در یکی از کانون های وکلای دادگستری عضو می باشد

.

شما می توانید با کلیک بر روی کلمه وکیل در شرق تهران بر روی نقشه محل دفتر ما را در شرق تهران مشاهده نمائید.

وکیل خانم در شرق تهران

اگر چه ویژگی ها و خصوصیات مهم و ضروری یک وکیل چه آقا باشد چه خانم، از جمله صداقت، امانت داری و درستکاری ، اطلاع و آگاهی از قوانین و مقررات مربوطه و به روز بودن این اطلاعات ،  ذکاوت و حرفه ای بودن در کار ،  شجاعت و در عین حال صبور بودن یکسان می باشد لیکن با توجه به اینکه در برخی از دعاوی به ویژه پرونده های حوزه خانواده، افراد زیادی نیازمند دریافت مشاوره حقوقی و انتخاب وکیل خانم برای پیگیری دعاوی هستند. و به همین خاطر ترجیح می دهند یک وکیل پایه یک خانم را انتخاب کنند تا راحت تر بتوانند با او در ارتباط باشند. لذا ما در دفاتر حقوقی حق گرا این امکان را فراهم نموده ایم تا این گروه در صورتی که تمایل داشته باشند وکالت آنها اختصاصا از طریق وکیل خانم انجام شود از طریق دفتر ما امکان پذیر باشد

شما می توانید با کلیک بر روی کلمه وکیل در شرق تهران بر روی نقشه محل دفتر ما را در شرق تهران مشاهده نمائید.

در این دفاتر وکلای خانم و آقا با تخصص های مختلف آمادگی دارند انواع پرونده های حقوقی ، خانواده ، کیفری ، ملکی و … را برای شما پیگیری نمایند

شرایط تاسیس دفتر وکالت تمدید مکرر و مداوم پروانه وکالت و فعالیت موسسه در زمینه مسائل حقوقی، اثبات عدم جرایم کیفری و یا سوء پیشینه و یا مواردی مانند محکومیت نظامی، فقدان دفتر وکالت و یا عدم عضویت در سایر موسسات حقوقی مشابه است.

5 دیدگاه در “وکیل در شرق تهران”

 1. ع خ

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من الان یک ساله نامزد دارم ولی متوجه شدم نامزدم بکارت نداره آیا پزشکی قانونی تشخیص میده بکارت ازکی ازبین رفته

 2. سلام وقت بخیر
  من با فیش حقوقی ضامن برادر یک از دوستام شدم. براش سه ماه حبس و۱۰۰ میلیون وثیقه بریدن الان من برای دکترا اقدام کردم و پذیرش رو از دانشگاه تجریش گرفتم. میخواستم ببینم چیکار میتونم بکنم که از ضمانت این آقا در بیام‌‌. یک بار هم رفتن تجدید نظر. من خودم شاغل دانشگاه تهران هستم. باید با همه جا تسویه کنم که بتونم خرید خدمت بزنم‌.منو ممنوع الخروج نمی‌کنن ؟ چیکار کنم میخوام شما راهنماییم کنید باتشکر.

  1. سلام .
   خیرشمارو ممنوع الخروج نمیکنن بامعرفی متهم یاتبرئه ایشان ضمانت شمامنتفی میشه.موفق باشید

 3. من ترک نشین موتور سوار بودم تصادف کردیم . به من موتور سوار خسارت نمیخواد بده نمیدونم چه کنم دسته چپم کلا خورد شده وهمه مراحل را طی کردم ولی هر جا که رفتم نتیجه نگرفته ام. من یه وکیل میخوام که۴۰ درصد دیمو بهش بدم.

  1. سلام
   لطفا با دفتر با شماره ۰۹۱۹۹۰۷۵۹۶۶ تماس بگیرید . همکاران ما پیگیر دریافت حق شما خواهند بود

یک پیام بگذارید