وکیل تجاوز

وکیل تجاوز جنسی

۵/۵ - (۲ امتیاز)

سخن اول با شما دوست عزیز !

اگر که به تازگی دچار مشکل تجاوز جنسی شده اید، احتمال میدهیم که حالتان خیلی بد باشد!

در این شرایط ممکن است احساس ناپاکی یا گناه کنید ، دست و پایتان را گم کنید و حتی منزوی شوید.

اما به خدا توکل کنید و میتوانید اگر که تمایل دارید با یک مشاوره صحبت کنید تا آرامش خود را بازیابید و بتوانید بهترین اقدام را اولا برای احقاق حقوق خود و ثانیا برای جلوگیری از ادامه فعالیت متجاوز انجام دهید.

قبول دعاوی کیفری
شماره و آدرس دفتر وکیل کیفری در تهران

قدم اول در مواجهه با موضوعات کیفری چون تجاوز جنسی، مشاوره تخصصی با وکیل می باشد. به عبارتی بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران با تسلط بر مواد قانونی، تجربه کافی و آگاهی از روند قضایی پرونده های این چنینی، با ارائه بهترین دادخواست، می تواند بهترین نتیجه را در راستای احقاق حقوق موکلین بگیرد.

شما می توانید برای مشاوره و اعلام وکالت در پرونده های کیفری در تهران و سایر شهرستان ها ، می توانید با حضور در دفتر وکالت وکیل حقوقی به ادرس شعبه شرق: میدان رسالت خیابان فرجام پلاک ۹۴۸ تلفن ۵- ۷۷۲۱۲۴۵۴ نزدیکترین  دفتر وکالت حقوقی حق گرا در شمال ، دفتر وکالت شرق و یا دفتر وکالت حقوقی شعبه غرب  تهران ، دفتر مرکز شهر حق گرا    از مشاوره وکیل متخصص کیفری استفاده نمود و در صورتی که بعد مسافت و یا سایر عوامل مانع حضور شما می گردد از طریق شماره تلفن ۰۹۱۹۹۰۷۵۹۶۶ به صورت تلفنی، واتساپ و تلگرام با وکیل حقوقی در فرجام  گروه حقوقی حق گرا در تماس باشید تا علاوه بر مشاوره در خصوص نحوی اعطای وکالت نیز توضیحات لازم ارائه گردد. ضمن اینکه در سایر نقاط شهر تهران نیز می توانید با مراجعه به سایر دفاتر حق گرا در غرب و شمال و مرکز تهران می توانید به آدرسهای ذیل همین صفحه مراجعه نمایید. ضمن اینکه در صورتی که سوال حقوقی داشته باشید می توانید به سایت دوم به نشانی haghgara.com  مراجعه نمایید

 

بیشتر بدانیم : اثبات تجاوز جنسی

 

 

وکیل جرم زنای محصنه

 

یک پیام بگذارید